Rekreační středisko JUNIOR

Rekreační středisko JUNIOR jsme založili v roce 1994 v areálu skautské základny Srbsko v Českém Ráji. Nabízíme ubytování v menších chatkách a větších celodřevěných chatách, částečně s příslušenstvím a s možností přitápění. Všem ubytovaným poskytneme komfortní zázemí v hlavní budově s restaurací a barem, společenskou místností a venkovní terasou. Samozřejmostí je připojení na internet (wifi).

V restauraci se připravují dobroty pro ubytované hosty, stravování je možné formou polopenze i plné penze. Něco dobrého z jídelního lístku i na uhašení žízně si mohou dát také cyklisté a turisté, kteří se u nás zastaví.

Pro sportovní vyžití je přímo v areálu horolezecká stěna, plážový volejbal s večerním osvětlením i venkovní stoly na stolní tenis. Nově můžete vyzkoušet jízdu na koloběžkách z naší půjčovny koloběžek a vyzkoušet připravené trasy, nebo si naplánovat vlastní.

Pro naše nejmenší je zde dětský koutek – dřevěná sestava se skluzavkou, pískoviště, trampolína a spousta volného prostoru pro běhání a dětské hrátky. Využít můžete ohniště pro společné večery (při kytaře, buřty, posezení táborák atd.).

NOVINKA PRO ROK 2015! VENKOVNÍ ZASTŘEŠENÝ PAVILON 12x12m.

Přidanou hodnotou ubytování v naší osadě je nádherná okolní příroda. Nachází se v srdci Českého ráje, na dosah budete mít skalní města, hluboké lesy, jedinečná údolí. Okolí je protkáno množstvím hradů, zřícenin i lidové architektury. Každé roční období zde má své kouzlo, přijeďte je poznat i Vy.

Připravit pro Vás umíme zážitkové programy na míru, firemní akci, svatbu nebo rodinou oslavu.

Srdečně vás zveme k návštěvě nebo pobytu.

KONTAKTNÍ
údaje


Rekreační středisko JUNIOR
Srbsko 36, 294 02 Kněžmost


E-mail: ales.toufar@juniorplus.cz

POČASÍ


Počasí

KUDY K NÁM?